Training

Oefening baart kunst

Motor achter persoonlijke groei en ontwikkeling

Alles groeit. Maar groei moet vaak een handje worden geholpen. Trainingen van MEPD zijn de kunstmest voor persoonlijke ontwikkeling en groei. Voor jezelf en voor de organisatie waar je voor werkt. MEPD voedt, om groei te verwezenlijken. Samen met u inventariseren we de ontwikkelingsbehoefte en stellen een concreet trainingsplan op dat helpt uw doelstellingen te behalen.

Om doelstellingen te behalen beschikken we over een palet van trainingen. Voorlichting, workshops, individuele of bedrijfsbrede trainingen. Allemaal dragen ze bij aan ontwikkeling en groei van uw medewerkers. Gerichte trainingen van MEPD zijn investeringen in het meest belangrijke kapitaal van de onderneming, brandstof voor de motivatie van uw medewerkers.

Training, samen werken we aan jouw toekomst

Agnes Hendriks

Loopbaanadviseur
agnes.hendriks@mepd.nl
0850 43 19 09

Anja Hartgerink

Loopbaanadviseur
anja.hartgerink@mepd.nl
0850 43 19 10

Christien Schneider

Loopbaanadviseur
christien.schneider@mepd.nl
0850 43 22 40

Connie de Vries

Loopbaanadviseur
connie.devries@mepd.nl
0850 43 19 14

Danielle Hummelink

Loopbaanadviseur
danielle.hummelink@mepd.nl
0850 43 19 15

Ellen Soepenberg

Loopbaanadviseur
ellen.soepenberg@mepd.nl
0850 43 19 16

Etienne van Rooij

Loopbaanadviseur
etienne.vanrooij@mepd.nl
0850 43 19 17

Gerard Kikstra

Loopbaanadviseur
gerard.kikstra@mepd.nl
0850 43 19 19

Gerrit-Jan de Jong

Loopbaanadviseur
gerrit-jan.dejong@mepd.nl
0850 43 19 20

Joanne Bouwers

Loopbaanadviseur
joanne.bouwers@mepd.nl
0850 43 19 25

Marijke van der Meulen

Loopbaanadviseur
marijke.vandermeulen@mepd.nl
0850 43 19 28

Martine Weghorst

Senior loopbaanadviseur
martine.weghorst@mepd.nl
0850 43 19 29

Mieke van Luijk

Loopbaanadviseur
mieke.vanluijk@mepd.nl
0850 43 22 46

Monique Nieuwenhuis

Loopbaanadviseur
monique.nieuwenhuis@mepd.nl
0850 43 19 31

Paul Bongers

Productmanager | Loopbaanadviseur
paul.bongers@mepd.nl
0850 43 19 32

Rob Schlör

Loopbaanadviseur
rob.schlor@mepd.nl
0850 43 19 35

Yvonne Oldenhof

Loopbaanadviseur
yvonne.oldenhof@mepd.nl
0850 43 19 39

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen rondom jouw arbeidssituatie

De wereld verandert snel. Techniek en de manier waarop we samenwerken ontwikkelen zich in hoog tempo. Wij houden het voor je bij. Schrijf je nu in voor maximaal 1 digitale nieuwsbrief per maand, met voor jou relevante informatie.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Begin hier met werken aan je leven

Beginnen met werken aan je leven kan op onze 7 regiokantoren in Nederland. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Hengelo (OV). Daarnaast werken we soms op verzoek op projectlocaties. We zijn dichtbij en reageren snel.