Over MEPD

Van en voor werkgevers
en werknemers

Gedreven professionals.
Wij zijn er voor jou.

Naar werk begeleiden is mensenwerk. We doen het graag. Onze staf van specialisten werkt met geen ander doel dan samen met jou de best passende nieuwe situatie voor je te vinden. Je kan op ons rekenen maar je moet zelf ook aan de slag. MEPD is er voor je, als een maatje in moeilijke tijden. Samen maken we werk van je leven.

Ab Jongman

Ab Jongman

Regiomanager Noord
ab.jongman@mepd.nl
0850 43 19 08
Agnes Hendriks

Agnes Hendriks

Loopbaanadviseur
agnes.hendriks@mepd.nl
0850 43 19 09
Anja Hartgerink

Anja Hartgerink

Loopbaanadviseur
anja.hartgerink@mepd.nl
0850 43 19 10
Anouk Jansen

Anouk Jansen

Office manager

anouk.jansen@mepd.nl
0850 43 19 22
Arjan van Veen

Arjan van Veen

Salarisadministratie
arjan.vanveen@mepd.nl
0850 43 19 11
Bart Monster

Bart Monster

Algemeen directeur

bart.monster@mepd.nl
0850 43 19 34
Bart Veldhuis

Bart Veldhuis

Facilitair medewerker

Carla Marcelis

Carla Marcelis

Accountmanager
carla.marcelis@mepd.nl
0850 43 19 12
Cher Reith

Cher Reith

Project support
cher.reith@mepd.nl
06 30 92 37 88
Christien Schneider

Christien Schneider

Loopbaanadviseur
christien.schneider@mepd.nl
0850 43 22 40
Connie de Vries

Connie de Vries

Loopbaanadviseur
connie.devries@mepd.nl
0850 43 19 14
Danielle Hummelink

Danielle Hummelink

Loopbaanadviseur
danielle.hummelink@mepd.nl
0850 43 19 15
Dennis Hardeman

Dennis Hardeman

Sales consultant
dennis.hardeman@mepd.nl
06 57 62 49 68
Ellard Hooiveld

Ellard Hooiveld

IT adviseur
ellard.hooiveld@mepd.nl
0850 43 22 42
Ellen Soepenberg

Ellen Soepenberg

Loopbaanadviseur
ellen.soepenberg@mepd.nl
0850 43 19 16
Etienne van Rooij

Etienne van Rooij

Loopbaanadviseur
etienne.vanrooij@mepd.nl
0850 43 19 17
Frederik Beldman

Frederik Beldman

Controller
frederik.beldman@mepd.nl
0850 43 1918
Frederique Prins 

Frederique Prins 

HR adviseur a.i.

frederique.prins@mepd.nl
0850 43 22 43
Gerard Kikstra

Gerard Kikstra

Loopbaanadviseur
gerard.kikstra@mepd.nl
0850 43 19 19
Gerrit-Jan de Jong

Gerrit-Jan de Jong

Loopbaanadviseur
gerrit-jan.dejong@mepd.nl
0850 43 19 20
Henk Bakker

Henk Bakker

Financiële administratie
henk.bakker@mepd.nl
0850 43 19 21
Ineke den Oudsten

Ineke den Oudsten

Project support Oost

ineke.denoudsten@mepd.nl
0850 43 19 05
Jan Rozema

Jan Rozema

Senior adviseur

jan.rozema@mepd.nl
0850 43 19 23
Janny Siepel

Janny Siepel

Project support Zuid

janny.siepel@mepd.nl
0850 43 22 47
Jeanette van Rooijen

Jeanette van Rooijen

Project support West

jeanette.vanrooijen@mepd.nl
0850 43 19 24
Joanna la Torre

Joanna la Torre

Accountmanager | Jobsearch Oost

joanna.latorre@mepd.nl
0850 43 19 26
Joanne Bouwers

Joanne Bouwers

Loopbaanadviseur
joanne.bouwers@mepd.nl
0850 43 19 25
Johan Fekken

Johan Fekken

Sales consultant
johan.fekken@mepd.nl

0850 43 19 01 

Marc Berger

Marc Berger

Projectmanager MUP | Detachering
marc.berger@mepd.nl
0850 43 19 27
Mariël Ganzeboom

Mariël Ganzeboom

Communicatieadviseur
mariel.ganzeboom@mepd.nl

0850 43 19 05

Marijke van der Meulen

Marijke van der Meulen

Loopbaanadviseur
marijke.vandermeulen@mepd.nl
0850 43 19 28
Marlies Assink

Marlies Assink

Communicatieadviseur
marlies.assink@mepd.nl
0850 43 19 36
Martine Weghorst

Martine Weghorst

Senior loopbaanadviseur
martine.weghorst@mepd.nl
0850 43 19 29
Mia Jonker

Mia Jonker

Jobsearch Noord

mia.jonker@mepd.nl
0850 43 19 30
Mieke van Luijk

Mieke van Luijk

Loopbaanadviseur
mieke.vanluijk@mepd.nl
0850 43 22 46
Monique Nieuwenhuis

Monique Nieuwenhuis

Loopbaanadviseur
monique.nieuwenhuis@mepd.nl
0850 43 19 31
Nancy Bergman

Nancy Bergman

Project support Noord

nancy.bergman@mepd.nl
0850 43 22 41
Paul Bongers

Paul Bongers

Productmanager | Loopbaanadviseur
paul.bongers@mepd.nl
0850 43 19 32
René Heijs

René Heijs

Sales consultant
rene.heijs@mepd.nl
0850 43 22 48
Rob Schlör

Rob Schlör

Loopbaanadviseur
rob.schlor@mepd.nl
0850 43 19 35
Roland van der Burgt

Roland van der Burgt

Sales consultant
roland.vanderburgt@mepd.nl

0850 43 84 31

Lisette Wevers

Lisette Wevers

Stagiaire communicatie
lisette.wevers@mepd.nl
0850 43 19 05
Tanja Janssen

Tanja Janssen

Regiomanager Zuid
tanja.janssen@mepd.nl
0850 43 19 37
Victor van Ham

Victor van Ham

Regiomanager West
victor.vanham@mepd.nl
0850 43 19 38
Wouter Luttikhuis

Wouter Luttikhuis

Regiomanager Oost
wouter.luttikhuis@mepd.nl
0850 43 19 13
Yvonne Oldenhof

Yvonne Oldenhof

Loopbaanadviseur
yvonne.oldenhof@mepd.nl
0850 43 19 39
Yvonne Traas

Yvonne Traas

Project support Hoofdkantoor

yvonne.traas@mepd.nl
0850 43 19 05

Blijf op de hoogte van ontwikkelingen rondom jouw arbeidssituatie

De wereld verandert snel. Techniek en de manier waarop we samenwerken ontwikkelen zich in hoog tempo. Wij houden het voor je bij. Schrijf je nu in voor maximaal 1 digitale nieuwsbrief per maand, met voor jou relevante informatie.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Begin hier met werken aan je leven

Beginnen met werken aan je leven kan op onze 7 regiokantoren in Nederland. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Hengelo (OV). Daarnaast werken we soms op verzoek op projectlocaties. We zijn dichtbij en reageren snel.